Sedačky pre automobilový priemysel

COBA Automotive má rozsiahle skúsenosti s výrobou extrúznych profilov pre sedačky automobilového priemyslu a je celosvetovo spoľahlivým partnerom pri vývoji a návrhu nových produktov. Ponúkame jeden z najväčších produktových radov štandartných extrúznych profilov a profilov vyrábaných na zákazku, použitím najnovšej technológie.

Medzi ne patrí nový inovatívny rad profilov COBAflex (extrúzne profily spojené s netkanou tkaninou), ktoré sa používajú na pevné nasadenie poťahu sedadla na spodnú časť autosedačky.

Okrem profilov vyrábame aj kvalitné riešenia Tie Down, ktoré zabezpečia výrobcom autosedačiek naplnenie ich funkčných a estetických požiadaviek na nimi vyrábané produkty. COBA prináša pridanú hodnotu tým, že ponúka celý rad rôznych Tie Down finálnych riešení za účelom zefektívňovania montážneho procesu a znižovanie nákladov.

Vďaka našim kapacitám vo vstrekovaní vám ponúkame diely vyrobené pomocou technológie vstrekovania.

Extrúzne Profily

Spoločnosť COBA Automotive je hrdá na to, že má jeden z najväčších produktových radov extrúznych profilov pre automobilové sedadlá v Európe – viac ako 2000 schválených dielov! Ponúkame výrobky z produktového radu a tiež výrobky na mieru. Máme skúsenosti s dizajnom produktov a riadením projektov na podporu zákazníkov v automobilovom priemysle pri vývoji nových extrúznych profilov sedadiel automobilov.


Zavolajte nám   Pošlite nám e-mail

Tie DownRiešenia Tie Down pre poťahy automobilových sedadiel boli v posledných rokoch oblasťou výrazného rastu pre spoločnosť Coba Plastics. COBA Tie Down prináša rad preukázaných znížení nákladov a prínosov pre hotové výrobky našich zákazníkov.

Riešenie Tie Down je duálny materiálový komponent s extrudovaným profilom, spojený s pásom netkanej textílie. Riešenie Tie Down uzamkne vrch poťahu do peny používanej v mechanizme sedenia, čo vytvára elegantné línie pre štýlové sedadlá.

Ponúkame tiež široký sortiment nadväzujúcich technologických procesov, ktoré zvyšujú hodnotu produktu. COBA Tie Down môže byť pripojené krúžkom, alebo sponou do vyformovanej peny.


Zavolajte nám   Pošlite nám e-mail

COBAflex

Riešenia COBAflex využívajú extúzne profily pripevnené na netkanej textílii. Používajú sa pri aplikáciách na prednom sedadle, kde pripájajú poťah sedačky ku spodnej strane sedadla. COBAflex pomáha znižovať množstvo materiálu potrebné na výrobu automobilových sedadiel a odstraňuje operáciu šitia pre našich zákazníkov. To nám umožňuje poskytnúť našim zákazníkom zníženie nákladov.

Môže byť laserovaný, vysekávaný (pneumaticky alebo hydraulicky) alebo vstrekovaný.


Zavolajte nám   Pošlite nám e-mail

Vstrekovanie do formy

Vstrekovanie plastov umožňuje COBA dodávať lisované diely, ktoré sa používajú ako medzerové vyplňovacie komponenty pre celý rad aplikácií sedačiek. Naše vstrekovacie stroje sa pohybujú v rozmedzí do 250 T. Dodávame návrhy nástrojov a riadenie projektov ako podporné služby.


Zavolajte nám   Pošlite nám e-mail

Slovensko
+421 41 507 11 01

Veľká Británia
+44 (0)116 240 1000

Nemecko
+49 (0) 2161 29 45 407

Južná Afrika
+27 21 557 1204