Nová online prezentácia automobilovej divízie

05 Oct 2015 • Posted in: Biznis

Spoločnosť COBA Automotive s.r.o. má v poslednej dobe neustále silnejšiu pozíciu na trhu, čo si vyžiadalo nové webové stránky, ktoré by túto skutočnosť reflektovali. Rozširovanie výroby, v kombinácii s atraktívnym podnikateľským prostredím znamená, že ako spoločnosť máme veľa čo ponúknuť. Potrebovali sme vhodný digitálny kanál, aby o nás počuli naši zákazníci a aj potenciálni budúci partneri .

Táto toľko potrebná aktualizácia, vyvinutá našim vlastným tímom, dáva slovenskú spoločnosť na jednu úroveň so širšou skupinou. (Ak chcete byť informovaní o dianí v spoločnosti, dajte si do záložiek tieto stránky s novinkami)

Nový, citlivý dizajn umožňuje, že webstránka je ľahko dostupná na smartfóne, tablete, ako aj stolnom počítači. Mnoho našich zákazníkov pravidelne cestuje, preto je pre nás dôležité, aby mali ľahký kontakt s našim tímom a mohli si vychutnať stále predstavenie značky prostredníctvom akéhokoľvek zariadenia. Uvedomujeme si, že pre udržanie návštevníkov je dôležité aj rýchle načítanie a spoľahlivosť stránky, preto sme venovali náležitú pozornosť veľkosti súboru a účinnosti kódu.

Zostaňte v kontakte s COBA Automotive vytvorením záložky priamo vo vašom prehliadači alebo pripojením na domovskú obrazovku.

COBA Automotive

Slovensko
+421 41 507 11 01

Veľká Británia
+44 (0)116 240 1000

Nemecko
+49 (0) 2161 29 45 407

Južná Afrika
+27 21 557 1204